Yönetim Kurulu Başkanı’nın Mesajı


Saygıdeğer Çalışanlarımız, Değerli Müşterilerimiz ve Tedarikçilerimiz;

Ülkemizin ilk ve en büyük poliüretan iş güvenliği çizmeleri markası Polly Boot olarak, Dünya’nın en büyük poliüretan Çizme üreticisi olma, çizme ihtiyacı duyulan tüm çalışma alanları için gerekli güvenlik standartlarını sağlayan ürünler geliştirme hedefimize emin ve sağlam adımlarla hız kesmeden, her yıl daha da büyüyerek ilerliyoruz.

Bugün gelinen noktada firmamız, iç ve dış pazarda söz sahibi, sektöre yön veren ve yeniliklerin öncüsü konumundadır. Elbette sizlerin desteği ve işbirliği, bu hedeflere ulaşmamızda kritik bir rol oynamaktadır. Bu bağlamda tüm çalışanlarımıza, müşterilerimize ve tedarikçilerimize teşekkür ederim.

Sürdürülebilir kalkınma ilkeleri kapsamında ekonomik, sosyal ve çevresel açıdan sorumluluklarımızı yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Firmamız, kendini küresel tedarik zincirlerinde etik ve sorumlu iş uygulamalarını geliştirmeye adamış; çalışan hakları, çalışma saatleri, ücretler, disiplin uygulamaları, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği gibi konularda işletmelerin performanslarının denetlenip değerlendirildiği küresel bir üyelik organizasyonu olan SEDEX üyesidir. Çevresel sürdürülebilirlik için yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımını son derece önemsiyoruz. Yeşil Enerji Sertifikası (I-REC) sahibi firmamız, 400 kW kurulu güce sahip güneş enerji santrali ile enerjisini de güneşten almaktadır.

Bugün olduğu gibi gelecekte de sürdürülebilir kalkınma ilkelerine bağlı kalarak iş güvenliği çizmeleri alanındaki liderliğimizi sürdürecek, teknolojik yenilikleri takip ederek müşteri beklenti ve taleplerini inovatif bir yaklaşımla ele alarak ürünlerimizi daha güvenli, verimli hale getirmek için çalışmaya ve ülke ekonomisine katma değer sağlamaya devam edeceğiz.

Rıfat YEŞİLTEPE
Yönetim Kurulu Başkanı