1
2
3
4
5
1

ANTİBAKTERİYEL

2

ANTİSTATİK

3

ŞOK EMİCİ ÖZELLİKLİ, KONFOR VE YALITIM SAĞLAYAN ESNEK NANO-CELL PU TABANLIK

4

TOPUĞU KORUYAN ŞOK EMİCİ ÖZELLİK

5

POLİÜRETANDAN ÜRETİLMİŞTİR

POLLYBOOT PU SPECIAL TABANLIK


Polly Boot, esnek nano-cell yapısına ve özel formülasyona sahip poliüretandan üretilmiştir. Konforu artırmak amaçlı şok emicilik ve yalıtım özelliği ile yenilikçi bir tasarıma sahiptir.

Bu teknolojik tasarım, toprakta oluşan şoku minimum seviyeye indirerek, sakatlanmaları önler ve engebeli arazilerde günlük kullanımda dengeli bir destek sunar.

Polly Boot, ayak tarağı, ayak taban çukuru ve topuğu koruma özelliğine sahip bir şok emici yapısıyla uzun çalışma saatlerinin neden olduğu topuk dikeni, düz taban ağrısı, bacak kasları ve genel ayak ağrısı, sırt ve bel ağrılarını hafifletmede yardımcı olur.

Ayrıca, aşırı ayak terlemesi sonucu oluşan kötü ayak kokusunu engeller ve bakteri ile mantar oluşumlarını önler.

Polly Boot’un dayanıklı ve nefes alabilir Pu tabanlıkları antistatik, antibakteriyel ve antialerjik özelliklere sahiptir.

Bu tabanlıklar, teri emer ve hızla kururken, yüksek dayanıklılık ve mükemmel konfor sağlamak için kaliteli kaplama kumaşıyla donatılmıştır.

Ekstra konfor arayanlar için POLLY PU SPECIAL çıkarılabilir tabanlıklar, mükemmel destek ve sağlıklı ayak ortamı sunar.

DETAYLI ÖZELLİKLER

  • Konfor, ter emicilik, antistatiK ve kokuyu engelleyen İç Tabanlık
  • Poliüretan Taban
  • Ter emici ve çabuk kuruyan özellikleriyle kaliteli kaplama kumaşı sürtünme ve aşınmaya karşı yüksek dayanım ve mükemmel konfor sağlar.
  • Topuk direncinin arttırılmasını sağlayan Topuk Desteği

36 ila 49 numaralar arasında tüm ayak bedenleri bulunmaktadır.

Yaş, cinsiyet, aktivite ve ayak-ayakkabı uyumuna göre ayaklar, gün içerisinde farklı oranlarda ter üretir. Ter, ısı ile birleştiğinde ayakkabının içinde nem oluşur. Oluşan bu nem ve ısı, bakterilerin yaşaması ve çoğalması için en uygun ortamdır. Çizmelerin iç kısmına yerleştirilen Antibakteriyel Tabanlık, teri emen yapısıyla nem ve bakteri oluşumunu önler, ayak sağlığınızı korur. Alınan her ürün yanında verilen Antibakteriyel Tabanlık, antistatik özelliğiyle, konforlu bir kullanımın yanı sıra ayak güvenliğini de arttırır.

Aldığınız her ürün ile birlikte sizlere sunulan antistatik ve antibakteriyel mostra ile botunuzu daha konforlu kullanacaksınız. Teri emen yapısı ve antistatik özelliği konforun yanında güvenliğinizi de arttırmaktadır.