Polly Boot PU / TPU Taban!


Poliüretan esaslı Polly Boot İş ve Güvenlik Çizmeleri, sahip olduğu hava kabarcığı yapısıyla çok daha esnek ve kullanışlıdır. Hava transferini sağlayan bu kabarcıklar ayağınızın ısısını koruyup, kışın soğuk havanın, yazın ise sıcak havanın çizmeniz için birikmesini engeller. -30° C’de bile Polly Boot çizmeler esnekliğini ve sağlamlığını devam ettirir. Sahip olduğu esneklik özelliği ile kolay ve rahat bir kullanım sağlayan Polly Boot çizmeler, diğer çizmelere göre oldukça hafiftir. Hafifliği ve sağlamlığı ile iş esnasında enerji ile gün boyunca yorulmadan çalışmanıza destek vermektedir.

Polly Boot İş ve Güvenlik Çizmeleri, içerdiği sadece Polly Boot’a özel poliüretan hammaddesinin hava geçirgenliği özelliğiyle, çizmenin içerisinde sürekli bir hava transferi sağlar. Böylece nem ve bakteri oluşumunu engelleyip ayak sağlığınızı korur.

Polly Boot’un sahip olduğu AR-GE ve Kalite Laboratuvarı’nda geliştirdiği özel poliüretan hammaddesi ve teknik üstünlükleri ile ürettiği çizmeler, organik yağlar, endüstriyel yağlar, hayvansal ve tarımsal artıklar, gıda artıkları, balıkçılık ve deniz atıklarını ve hafif kimyasallara karşı son derece dayanıklı ve performansı oldukça yüksektir. Ayrıca özellikler Polly Boot beyaz renkli çizmelerimiz, UV ışınlarına, sararmaya karşı ve kirlenmeye dayanıklı özel boya ile üretilmektedir.